The chickens we use are English mostly reared in barns in the southeast of England.
Just £1.30 Per Chicken Breast
Just £4 per Kg (1kg=Aprox 6-8 Chicken Thighs)
£7 Per Kg (1 kg feeds around 4 people)
Only £0.90 Each
£3.50 Per Kg
£2.20 Each
£4 per 500g (500g Suitable for 2 People)
Feeds 3-4 People
Feeds 5-6 people
6 Large Eggs For Just £2
Chicken Bones For Broth